Sitemize hoşgeldin, Ziyaretçi! - Sitemize şimdi üye olabilir, Zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz. Web sitemizde toplam 123 kategoride 2342 adet film ve 234242 yorum bulunuyor

Mile 22 izle

James Silva devlet tarafından kurulan çok gizli bir ekibin lideridir ve bu ekibin başına herhangi bir şey geldiğinde hiç kimse tarafından korunmayacaklarını da bilmektedirler. CIA’e bağlı olarak çalışan Silva ve ekibi hakkında çok az kişinin bilgisi vardır. Yakın zaman içerisinde 6 şehre birden yayılarak ciddi bir zarara yol açacak istihbarata ulaşırlar ve görev elbette Silva ve ekibine düşer. Ekibin görevi ise bu bilgilere sahip kişiyi güvenli bir şekilde komuta ekibiyle birlikte güvenli bölgeye ulaştırmaktır. Fakat bu adamın bildiklerine ulaşmak isteyen pek çok kişi olduğu için çıktıkları ölümcül mücadelede tek başlarına kalacaklardır.

Mile 22 Filmi kadrosunda yer alan Mark Wahlberg, Lauren Cohan ve Iko Uwais gibi isimlerin yanı sıra John Malkovich ve Ronda Rousey’i de görmekteyiz. Yönetmenlik görevini Peter Berg’in üstlendiği aksiyon, macera ve suç türdeki filmin senaryosu Graham Roland’ın hikayesinden sinemaya aktarılmıştır.

Film yükleniyor, Lütfen bekleyiniz .. Reklamı geçmek ve filmi izlemek için lütfen buraya tıklayınız..

Bu Filme Yorum Yapılmamış , İlk Yapan Siz Olun